WC kabíny

Materiálové prevedenie

Medzi základné materiálové prevedenia sanitárnych priečok patria:

LPL 24 mm - zahusťovaná, impregnovaná drevotriesková doska typu P5 odolná voči vlhkosti a mechanickému poškodeniu, ktorá je obojstranne potiahnutá laminátom - melamínom. Nosná konštrukcia sanitárnych priečok sa skladá z hliníkových profilov, ktoré sú eloxované v prírodnej farbe alebo sú pokryté farbou pomocou práškovej metódy z palety farieb RAL. Celá konštrukcia sanitárnych priečok je usadená na nastaviteľných nožičkách s výškou 170 mm, ktoré umožňujú vyrovnávať nerovnosti podlahy. Celková výška sanitárnych priečok činí 2000 mm. Dverné krídla sú dodávané v štyroch základných šírkach, a to: 602, 702, 802 a 902 mm. Na prianie zákazníka možno dverné krídla vyrobiť v ľubovoľnom rozmere. Hrany dverí sú opatrené ABS páskou alebo hliníkovými profilmi. Zamykanie dverí je riešené guličkou so západkou s indikáciou uzamknutia a núdzovým otváraním v prevedení chróm alebo nerez. Rovnako možno dvere opatriť kľučkou v nerezovom vyhotovení s WC zámkom alebo so zámkom FAB. Dverné krídla sú zavesené štandardne na hliníkových pántoch a na želanie zákazníka možno dvere opatriť pružinovými pánty sa samozatváracím efektom v prevedení nerez. Sanitárne priečku LPL 24 mm je možné dodať v troch farebných variantoch, a to vo farbe bielej, svetlo sivej alebo béžovej.

Prejsť do fotogalérie WC kabíny LPL 24 mm

       


GPL 28 mm - drevotrieska obojstranne potiahnutá laminátom. Nosná konštrukcia sanitárnych priečok sa skladá z hliníkových profilov, ktoré sú eloxované v prírodnej farbe alebo sú pokryté farbou pomocou práškovej metódy z palety farieb RAL. Celá konštrukcia sanitárnych priečok je usadená na nerezových nastaviteľných nožičkách s výškou 150 mm, ktoré umožňujú vyrovnávať nerovnosti podlahy. Celková výška sanitárnych priečok činí 2050 mm. Dverné krídla sú dodávané v štyroch základných šírkach a to: 602, 702, 802 a 902 mm. Na prianie zákazníka možno dverné krídla vyrobiť v ľubovoľnom rozmere. Hrany dverí sú opatrené ALU profily. Zamykanie dverí je riešené guličkou so západkou s indikáciou uzamknutia a núdzovým otváraním v prevedení chróm alebo nerez. Rovnako možno dvere opatriť kľučkou v nerezovom vyhotovení s WC zámkom alebo so zámkom FAB. Dverné krídla sú zavesená štandardne na pružinových pántoch sa samozatváracím efektom v prevedení nerez. Sanitárne priečky GPL 28 mm majú širokú škálu farebného prevedenia. Medzi základné farby patrí: biela, svetlo sivá, béžová, žltá, oranžová, červená, modrá, tmavo šedá, antracitová a zelená.

Prejsť do fotogalérie WC kabíny GPL 28 mm

       


COMPACT 10/13 mm - liaty vysokotlakový laminát maximálne odolný proti mrazu, vode a mechanickému poškodeniu. Nosná konštrukcia sanitárnych priečok sa skladá z hliníkových profilov, ktoré sú eloxované v prírodnej farbe alebo sú pokryté farbou pomocou práškovej metódy z palety farieb RAL. Celá konštrukcia sanitárnych priečok je usadená na nastaviteľných nožičkách s výškou 160 mm, ktoré umožňujú vyrovnávať nerovnosti podlahy. Celková výška sanitárnych priečok činí 2030 mm. Dverné krídla sú dodávané v štyroch základných šírkach a to: 602, 702, 802 a 902 mm. Na prianie zákazníka možno dverné krídla vyrobiť v ľubovoľnom rozmere. Celá čelná strana sanitárnych priečok je vyrobená z vysokotlakového laminátu hrúbky 13 mm. Deliace priečky medzi jednotlivými kabínami sú vyrobené z vysokotlakového laminátu 10 mm. Hrany dverí sú frézované a pri dovieranie doliehajú na ALU profil. Zamykanie dverí je riešené guličkou so západkou s indikáciou uzamknutia a núdzovým otváraním v prevedení chróm alebo nerez. Dverné krídla sú zavesené štandardne na hliníkových pántoch a na želanie zákazníka možno dvere opatriť pružinovými pánty sa samozatváracím efektom v prevedení nerez. Sanitárne priečky COMPACT 10/13 mm sú dodávané v širokej škále farebného prevedenia, drevodekorov a tiež v prevedení lesk (SQ povrch). Medzi základné farby patrí: biela, svetlo sivá, béžová.Vysokotlakový laminát COMPACT je dostupný aj v iných variantoch ako COMPACT 10/12 a COMPACT 13 mm.

Prejsť do fotogalérie WC kabíny Compact 10/13 mm

       


COMPACT 13 mm v prevedení pre reprezentatívne priestory - liaty vysokotlakový laminát maximálne odolný proti mrazu, vode, mechanickému poškodeniu. Nosná konštrukcia je tvorená uholníkmi v prevedení nerez s horným stužujúcim nerezovým profilom. Všetky kotviace prvky sú umiestnené vo vnútri kabín. Z vonkajšej strany sú viditeľné iba pružinové nerezové pánty so samozatváracím efektom. Celá konštrukcia sanitárnych priečok je usadená na nastaviteľných nožičkách v nerezovom vyhotovení s výškou 150 mm, ktoré umožňujú vyrovnávať nerovnosti podlahy. Celková výška sanitárnych priečok činí 2050 mm. Dverné krídla sú dodávané v štyroch základných šírkach, a to: 602, 702, 802 a 902 mm. Na prianie zákazníka možno dverné krídla vyrobiť v ľubovoľnom rozmere. Zamykanie dverí je riešené guličkou so západkou s indikáciou uzamknutia a núdzovým otváraním v prevedení nerez. Sanitárne priečky COMPACT 13 mm sú dodávané v širokej škále farebného prevedenia, drevodekorov a tiež v prevedení lesk (SQ povrch). Medzi základné farby patrí: biela, svetlo sivá, béžová.

Prejsť do fotogalérie WC kabíny Compact 13 mm

       


HPL 24 mm - zahusťovaná, impregnovaná drevotriesková doska typu P5 odolná voči vlhkosti a mechanickému poškodeniu, ktorá je obojstranne potiahnutá HPL laminátom (High - pressure laminate) s hrúbkou 0,8 mm. Nosná konštrukcia sanitárnych priečok sa skladá z hliníkových profilov, ktoré sú eloxované v prírodnej farbe alebo sú pokryté farbou pomocou práškovej metódy z palety farieb RAL. Celá konštrukcia sanitárnych priečok je usadená na nastaviteľných nožičkách s výškou 120 mm, ktoré umožňujú vyrovnávať nerovnosti podlahy. Celková výška sanitárnych priečok činí 2100 mm. Dverné krídla sú dodávané v štyroch základných šírkach, a to: 602, 702, 802 a 902 mm. Na prianie zákazníka možno dverné krídla vyrobiť v ľubovoľnom rozmere. Hrany dverí sú opatrené ABS páskou alebo hliníkovými profilmi. Zamykanie dverí je riešené guličkou so západkou s indikáciou uzamknutia a núdzovým otváraním v prevedení chróm alebo nerez. Rovnako možno dvere opatriť kľučkou v nerezovom vyhotovení s WC zámkom alebo so zámkom FAB. Dverné krídla sú zavesená štandardne na hliníkových pántoch a na želanie zákazníka možno dvere opatriť pružinovými pánty sa samozatváracím efektom v prevedení nerez. Sanitárne priečky HPL 24 mm sú dodávané v širokej škále farebného prevedenia. Medzi základné farby patrí: biela, svetlo šedá, béžová.

Prejsť do fotogalérie WC kabíny HPL 24 mm

       


Detské priečky - sanitárne priečky sú vhodné aj pre materské škôlky, kde je nutný dohľad vychovávateľov. Z toho dôvodu je výška dverných krídel a deliacich panelov upravovaná podľa požiadaviek investora. Nosná konštrukcia sanitárnych priečok sa skladá z hliníkových profilov, ktoré sú eloxované v prírodnej farbe alebo sú pokryté farbou pomocou práškovej metódy z palety farieb RAL. Celá konštrukcia sanitárnych priečok je usadená na nastaviteľných nožičkách, ktoré umožňujú vyrovnávať nerovnosti podlahy. Celková výška konštrukcie je v štandardnej výške podľa zvoleného materiálového riešenia. Detské priečky je možné vyrobiť vo všetkých materiálových variantoch, ktoré tu už boli vymenované. Najvhodnejším materiálom pre detské priečky je GPL 28 a COMPACT 10/12 s ohľadom na ich farebné možnosti. Kovanie u detských priečok je možné riešiť plastovou guľôčkou bez možnosti uzamknutia dverí, alebo štandardné guličkou so západkou v prevedení chróm alebo nerez. Pre detské priečky sú odporúčané štandardné hliníkové pánty bez samozavíracího efektu, aby nedošlo k privretiu prstov.

Prejsť do fotogalérie WC kabíny detské priečky

       


Technické parametre: 

 

Cenová ponuka

V prípade Vášho záujmu o cenovú ponuku nás prosím neváhajte kontaktovať prostredníctvom e-mailu, ktorý nájdete v záložke "Kontakty" alebo prostredníctvom formulára, ktorý nájdete nižšie. Cenovú ponuku Vám spracujeme zdarma a nezáväzne. Pre spracovanie cenovej ponuky nám prosím zašlite nasledovné informácie: pôdorys vo formáte PDF, ktorý bude obsahovať rozmery sanitárnych priečok alebo nákres priečok, meno, priezvisko, názov spoločnosti, názov stavby, miesto stavby, Váš e-mail a tel. kontakt.